gtag('config', 'AW-754009592');

Na cestě za inspirací: Naše účast na konferenci ZÁKAZNÍK 2030

Dne 12. října 2023 jsme měli tu čest stát se partnery inspirativní konference ZÁKAZNÍK 2030. Konference se uskutečnila v karlínské Spojce.

 Tato konference, která se konala již posedmé, byla zasvěcena radikálním změnám v zákaznickém chování a byznysu. Rychle vyvíjející se svět si žádá nejen schopnost držet krok se zákazníky, ale být o krok vpřed. Inovace a schopnost se měnit se stávají klíčovými atributy úspěšných společností.

Během této konference jsme dali její účastníkům příležitost se seznámit s naší inovativní platformou BRAND COMPARISON INDEX, která umožňuje rychlé srovnání značek.

BC Index nabízí:

  • analýzu názorů B2C zákazníků na českém trhu, která poskytuje cenné poznatky o tom, co zákazníci očekávají a jak se mění jejich preference.
  • přímé porovnání zákaznického hodnocení mezi značkami, protože s BC Indexem můžete rychle zjistit, jak si stojíte ve srovnání s konkurencí.
  • relevantní data pro nastavení efektivních KPI a dosažení obchodních cílů.

BC Index pokrývá více než 21 odvětví a 280 značek a nabízí meziroční srovnání za posledních 5 let. Je nástrojem, který vám pomůže lépe porozumět trhu a zajistit Vaší značce konkurenční výhodu.

Těší nás, že účastníci konference budou mít příležitost se účastnit webináře, který bude zaměřen na přínosy BC Indexu a budou moci vzájemně diskutovat.

Webinář BC Index - VÁŠ KOMPAS VE SVĚTĚ ZNAČEK se koná ve čtvrtek 9. 11. 2023 od 13 hod. Přihlaste se ZDE.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video